top of page

Politikalarımız

  •    Bu gizlilik politikası ile doktorkitaplari.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

  •    Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır

  •    doktorkitaplari.com  kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

  •    doktorkitaplari.com, kişisel bilgilerin ve doktorkitaplari.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır.Ancak, doktorkitaplari.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, doktorkitaplari.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

  •    Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, doktorkitaplari.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler doktorkitaplari.com tarafından da güncellenebilecektir.

  •    doktorkitaplari.com, e-mail ve telefon bilgileri: ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım ve iletişim faaliyetleri amacıyla kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

  •    doktorkitaplari.com, Tıp ve Diş hekimliği öğrencileri ve doktorlar için kitap, ders notları, TUS ve DUS notları, deneme sınavları, video dersler ve seminerler gibi kaynakları ücretsiz şekilde sunar. doktorkitaplari.com web sayfası site ziyaretçileri ve site üyelerinden hiç bir ücret talep etmez ve üyelik sırasında verilen bilgiler her hangi bir şirket veya üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

  •    İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

  •    doktorkitaplari.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı doktorkitaplari.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

   Not: Web sitesi kendi maddi giderlerini karşılamak amacıyla site içerisinde reklamlar bulundura bilir. Sağlık alanında internet ortamında bulunan veriler toplanarak bu sitede bir araya getirilmiştir. Siteye eklenen pdf kitap veya başka kaynaklardan doktorkitaplari.com sorumlu değildir. 

bottom of page